FRAG MIESIACA - Grudzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Fluartity   
środa, 02 grudnia 2009 12:42

Ruszyła kolejna edycja "Frag miesiąca", to już trzecia z kolei a zainteresowanych nie brakuje, co prawda jest ich coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy i zachęcany do dalszej rywalizacji. Lada dzień ukaże się sonda która pomoże nam wyłonić zwycięzce poprzedniej edycji a mianowicie Listopadowego Fraga miesiąca.

 

Chcesz zobaczyć co działo się miesiąc temu, śmiało kliknij "Frag Miesiąca Listopad".

Zachęcam do nadsyłania filmów kręconych własnoręcznie (Nakręć swój własny film), na Listopadowego Fraga miesiąca.

Regulamin konkursu:

 1. Aby wziąść udział w konkursie, musisz nakręcić swój własny frag/fragi w formie "*.avi" ( link ), lub przesłać film w formie "*.mvd" i podać dokładny czas zdarzenia.
 2. Filmy można nadsyłać od 1 do 28 dnia każdego miesiąca.
 3. Pod koniec każdego miesiąca będzie utworzona sonda w której każdy z czytelników oraz uczestników będzie mógł oddać swój głos na dany frag/fragi.
 4. Wyniki przeprowadzonego konkursu będą ogłaszane na naszej stronie: quakeworld.pl początkiem nadchodzącego każdego miesiąca.
 5. Zabrania się:
  1. obrażania gracza (np: film będzie zawierał wulgarne wypowiedzi ze strony graczy)
  2. spam (np: skrzynki pocztowej admina )
  3. cheats ( np: dwóch lub więcej graczy ustala cały "fikcyjny" scenariusz )
  4. fakename ( np: podszywania się pod kogoś, wtedy potrzebna jest opinia dwóch graczy tzn: fakename musi ujawnić swój prawdziwy nick, a przeciwnik musi wyrazić zgodę na publikacje ).
 6. Filmy można wysyłać na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. //
 7. Admini konkursu: Avenger, Air, Fluartity


Aktualna lista nadesłanych filmów:

 

Poprawiony: niedziela, 20 grudnia 2009 13:56
 
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Login

Partnerzy