FRAG MIESIACA - Styczeń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Fluartity   
piątek, 08 stycznia 2010 12:25

W grudniowej edycji bezapelacyjnie zwycięża Slabi ze swoim znakomitym trickiem na jednej z jego ulubionych map a mianowicie na dm6. Tu każdy się chyba zgodzi z tym iż, ograć slabiego nie jest łatwo i to w takim stylu jakim on sam to prezentuje.

 

 

 

Oczywiście adekwatnie do miesiąca startujemy z kolejną odsłonom FOTM #4. Zapraszam wszystkich ownujących do nadsyłania swoich wypocin xD

Regulamin konkursu:

 1. Aby wziąść udział w konkursie, musisz nakręcić swój własny frag/fragi w formie "*.avi" ( link ), lub przesłać film w formie "*.mvd" i podać dokładny czas zdarzenia.
 2. Filmy można nadsyłać od 1 do 28 dnia każdego miesiąca.
 3. Pod koniec każdego miesiąca będzie utworzona sonda w której każdy z czytelników oraz uczestników będzie mógł oddać swój głos na dany frag/fragi.
 4. Wyniki przeprowadzonego konkursu będą ogłaszane na naszej stronie: quakeworld.pl początkiem nadchodzącego każdego miesiąca.
 5. Zabrania się:
  1. obrażania gracza (np: film będzie zawierał wulgarne wypowiedzi ze strony graczy)
  2. spam (np: skrzynki pocztowej admina )
  3. cheats ( np: dwóch lub więcej graczy ustala cały "fikcyjny" scenariusz )
  4. fakename ( np: podszywania się pod kogoś, wtedy potrzebna jest opinia dwóch graczy tzn: fakename musi ujawnić swój prawdziwy nick, a przeciwnik musi wyrazić zgodę na publikacje ).
 6. Filmy można wysyłać na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. //
 7. Admini konkursu: Avenger, Air, Fluartity, Shamoth

 

Aktualna lista nadesłanych filmów:

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 11:01
 
Komentarze (2)
Umarło smiercia tragiczna wraz z zmian
2poniedziałek, 08 marca 2010 06:56
Tomi
Umarło smiercia tragiczna wraz z zmianą stony HEJ!
Brawo:) ale masz lepszego fraga z moim w
1wtorek, 12 stycznia 2010 09:34
Tomi
Brawo:) ale masz lepszego fraga z moim wykonaniem w powietrzu, zachowaj go na nastepnego fotm bo jest co podziwiac:) pozdrawiam.
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Login

Partnerzy