A Finał tuż, tuż...
Wpisany przez air   
sobota, 08 maja 2010 15:33

Już w tę niedzielę klan Slackers zmierzy się z dotychczas niewykonalnym - spróbują położyć kres ponad dwuletniej hegemonii klanu The Viper Squad.

 

Niedziela, 9-ty maja,  godz. 20:00 CET:
Slackers vs The Viper Squad, EQL #11, Finał Division 1

Jeżeli w jednym teamie grają tacy gracze jak XantoM, Milton, blAze, Ihminen to trudno nie być faworytem. Statystyka również przemawia za klanem tVS: w obecnym sezonie legitymuje się on wynikiem 27-1 i przegrał tylko jedno dm2 w 1/2 z klanem Enigma. Po chwilowej absencji powraca ich MVP czyli Milton, Xantom również znajduje się w wysmienitej formie. Niby wynik jest łatwy do przewidzenia ale pamiętajmy że w historii QW były już większe niespodzianki. Są pewne podstawy aby tym razem oczekiwać takowej. W ubiegłym roku klan Slackers mimo że przegrał finał 0-3 to na każdej mapie sprawił że Finowie mieli ogromne problemy ze zwycięstwem i przegrywali stosunkowo niewielką różnica fragów. A był to czas kiedy większość Slackers'ów miała problemy z pingiem oraz aktywnością. W tym roku już wygląda to trochę inaczej: ich skład się ustabilizował ( Murdoc, ParadokS, Krab, Zero), ich aktywność jest wielka, pingi niższe a chęć pokonania Finów większa chyba niż kiedykolwiek. Niech za demonstrację siły posłużą ich wyniki w 1/2 przeciwko Fusion.

soma przeprowadził krótkie wywiady z  blAze'em oraz ParadokS'em odnośnie ich oczekiwań finałowych:

soma: tVS pokonało Slackersów dość łatwo 2-0 podczas sezonu regularnego. Myślisz że tak samo będzie w finale?
blAze: Oczywiście że nie, wydaje się że są w najlepszej formie od lat. A my będziemy trochę "pod formą" bo jak wiadomo, nie będziemy mieli całego składu aż do dnia przed meczem.
soma: Okay, ale czy to nie zbytnia skromność ;)?
blAze: Nie, widzieliście przecież co oni zrobili z  fusion! :)
soma: Kto Twoim zdaniem jest najlepszym graczem przeciwnika? Zwykle uważa się za takiego ParadokS'a, a jakie jest Twoje zdanie?
blAze: Murdoc, solidny gracz na każdej z map! ParadokS jest jak Valla - świetny dm3, dobry na e1m2, a na dm2... no cóż... :)

---------------------------

soma: Czego oczekujesz od finału? jak oceniasz Wasze szanse? Rozmawiałem już z blAze'em który twierdzi że nie byliście w formie podczas waszego ostatniego meczu w sezonie regularnym, i że finał będzie o wiele trudniejszy.
ParadokS: No cóż, nawet jeśli jesteśmy lepsi niż wtedy, to nie ciągle nie jest nasz poziom. Więc daję nam tylko 20 % na zwycięstwo. jak już wspomniałem kiedyś na forum, tVs to jedyny team na scenie któremu udało się utrzymać graczy div 0 w pierwszym składzie, podczas gdy reszta musiała często grać tym co było w danym momencie w ich posiadaniu.
soma: 20%  - czy to oznacza że liczycie tylko na dobry start itp?
ParadokS: Jeśli zagramy to co potrafimy najlepiej oraz zachowamy zimną krew w momentach kiedy będą nas szczególnie napierać - wszystko się może wtedy zdarzyć.

Tutaj możecie postawić swoje wirtualne pieniądze na ten mecz. Pozostaje nam tylko czekać na godz. 20.00 i trzymać kciuki oczekując wielkiego widowiska i najlepiej 5-ciu map!

 

P.S. Jutrzejszego dnia wstępnie też zaplanowany jest finał div 2 pomiędzy  Demolition Crew a Apocalypse 2000. Nie jest to jednak nic pewnego i data może się zmienić.

 
Komentarze (3)
znalazla sie inna opcja wjebalismy :(
3niedziela, 09 maja 2010 21:26
pooll
znalazla sie inna opcja wjebalismy :(
skoro ffa Magnum z wygrało z A2k, wy te
2niedziela, 09 maja 2010 14:32
samon
skoro ffa Magnum z wygrało z A2k, wy też dacie radę ;)
nie wierze w cuda 3-0 dla tvs :) a my
1niedziela, 09 maja 2010 09:04
pooll
nie wierze w cuda 3-0 dla tvs :)

a my hmmm?:)
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Login

Partnerzy