The Viper Squad znowu wygrywają EQL
Wpisany przez air   
poniedziałek, 10 maja 2010 10:26

 

Po zaciętym finale jedenastej edycji EQL The Viper Squad pokonało nie mniej słynną drużynę Slackers w stosunku 3-1 i po raz czwarty już z rzędu (sic!) a piąty w swojej historii zdobyło tytuł mistrzowskie największej i najsłynniejszej ligi 4/4. TVS tym samym umocniło się na tronie najsłynniejszego chyba już klanu w historii QW.

 

The Viper Squad to ewenement w świecie TP: ich aktywność i nieprzerwana właściwie gra na najwyższym poziomie znakomitości takich jak  Milton czy Xantom robią wielkie wrażenie.

Wczorajsza batalia okazała się zacięta i interesująca, choć można było powiedzieć że spodziewaliśmy się po Slackers'ach odrobinę więcej. Po pierwszych niezwykle zaciętych mapach e1m2 już wykazało przewagę Finów, a ostatnie dm3 było już chyba zagrane bez wystarczającej wiary ze strony Slackers. Na dm2 warto zwrócić uwagę na grę zero, który fantastyczną grę przeplatał prostymi czasem błędami technicznymi ;). Wydawało się tez że murdoc nie jest w najwyższej formie, co było widać czasem na dm3.

Przegrywając dwie  mapy w tegorocznym EQL,  the Viper Squad pokazało że tytuł ponownie trafił w godne ręce. Jednak te dwie mapy to miły powiew świeżości w światku QW. Gratulacje również dla Slackers którzy pokazali że przy zgraniu, skillu i doświadczeniu można postraszyć nawet tak znakomitą ekipę jak tVs. Może też Fusion pozyska jakiegoś kolejnego po  Valli killera? Tym razem się nie udało, ale kto wie co będzie następnym razem?

Oto składy:

the Viper Squad
blAze, Ihminen, Milton, Xantom

Slackers
krab, murdoc, ParadokS, zero

Kolejność map to: dm2. dm3, e1m2, dm3.

Screeny demka część 1 część 2

Strona EQL

 
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Login

Partnerzy