QW is [un]dead
Wpisany przez Faustov   
sobota, 21 sierpnia 2010 12:44

Jak co lato, QW było ogólnie dead, i jak zawsze na koniec lata, QW po raz czternasty wstaje z grobu by pokazać światu że żyje i ma się lepiej niż niejedna kolorowa strzelanka za 50 baksów. Nie inaczej sprawa ma się na polskiej scenie. Coraz częściej miksy na Asterach, coraz regularniej widuję polskie ksywki na XS4ALL FFA.

W tym roku EQL może być naprawdę wyjątkowe, a to za sprawą  QHLAN 14, które to odbędzie się w Sztokholmie w dość nietypowym jak na tą imprezę terminie - 7-11.11.2010. Oznacza to, że najprawdopodobniej decydujące rozgrywki ligowe mogą być rozgrywane właśnie na tym lanparty. Nie jest znany jeszcze skład polskiej grupy uderzeniowej, ale jasne jest jedno - warto zacząć formować nowe teamy na ligę.

Klan DC jak zwykle ma sie dobrze, mając w składzie bardzo dobrych polskich graczy. W potrzebie jest zespół Dark Abbots. Dowodzący nim MajQ rozgląda się za jednym, może dwoma nowymi, aktywnymi graczami aby uzupełnić obiecujący skład na DIV2. A jak mają się inne zespoły? Czas pokaże ;)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Login

Partnerzy