Nowy sezon EQL - zapisy otwarte!
Wpisany przez air   
środa, 25 sierpnia 2010 10:13

 

Nowy sezon EQL już za pasem: zapisy rozpocęły się 1-go września i potrwają do 20-go a rozgrywki sezonu zasadniczego planowane są na koniec tego samego miesiąca. Rozgrywany będzie też EQLadder.

 

Po zakończeniu EQL 12 po raz pierwszy w historii zostanie rozegrana liga dla najlepszych: EQL Pro czyli mała liga której mecze będą odbywać się tylko w niedziele. Oczywiście w międzyczasie - 4/7 listopada - odbędzie się QHLan 14.

Tako rzecze Itsinen:

Nadchodzi czas na QW!

Jak już pewnie zauważyliście, kilka ciekawych rzeczy wydarzy się tej jesieni. EQL12 wystartuje wcześniej niż zwykle, później mała niespodzianka którą będzie EQL Pro. W międzyczasie QHLan ze zmienionym terminem. Wszystko to zostało przygotowane i zaplanowane dużo wcześniej.

EQL 12

Czas na nowy sezon z nowymi kenya mapami które niewątpliwie znowu wzbudzą kontrowersje. Czy będzie to tylko tb3+ dwie mapy kenya czy będzie ich więcej jak w ladderze? Swoje zdanie możecie wyrazić na forum. Zapisy zaczynają się 1-go września a kończą 20-go.

EQLadder

Nowy sezon laddera będzie rozgrywany równolegle z EQL. Czyli zamiast zwykłych pracców możecie śmiało rozgrywać mecze w ramach laddera.

EQL Pro

Cztery najlepsze teamy z EQL 12 dostaną automatyczne zaproszenia i zostaną uzupełnione kolejnymi czterema które zostaną wyłonione w trakcie eliminacji. Liga rozpocznie się od razu po EQL 12 i będzie miała ścisły regulamin odnośnie meczów: po dwa mecze w dwie niedziele a potem playoffy. Zamysłem ligi jest zebranie najlepszych graczy TP i zmuszenie ich do walki między sobą ku uciesze kwakowej gawiedzi. Więc albo zagrasz w tej lidze bo jesteś dobry albo nie zagrasz bo jesteś za słaby :)

QHLan

W czasie 4-7 listopad odbędzie się słynny lan braci QW. Na chwilę obecną zapisało się 68 zawodników i jest szansa że będzie to największy QHLan w historii! Czas się zapisać!


Aby zapisać się do EQL 12 kliknij tutaj

Możesz również obejrzeć profil QuakeWorld na Facebooku jak również poszukać dla siebie odpowiedniego klanu na EQL.


EQL 12

Zapisy

Znajdź sobie team


 
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Login

Partnerzy