Koniec sezomu regularnego EQL już w niedzielę?UPDATE!
Wpisany przez air   
czwartek, 11 listopada 2010 11:12

 

Sezon regularny zbliża się do końca wielkimi krokami.

Koniec sezonu regularnego został wyznaczony już na tę niedzielę, 14-go listopada, a nie na 21-go jak pierwotnie ustalano (być może jednak jeszcze się to zmieni). W div 2 i 3 zostało najmniej gier do rozegrania: odpowiednio 5 i 6 licząc tylko teamy które rozegrały minimum 3 mecze.

 

W div 1 po wykluczeniu nieaktywnych drużyn zostało ponad 20 gier do rozegrania. Jak już wspominaliśmy, EQL ogłosiło że możliwe jest parę dodatkowych dni aby nadrobić zaległości.

A jak się powodzi Polakom? W zależności od dywizji czyli różnie. Demolition Crew jako że gra w div 1 to nie może liczyć obecnie na wielkie sukcesy: wygrali 2 mapy (2 x dm2), przegrali 16 i na chwilę obecną a mają jeszcze 4 gry do rozegrania (dawne koff czyli lastentarha, QKlan, CN i ewmc) i szanse na awans do PO maleją. Cross Defenders rozegrali już wszystkie mecze poza spotkaniem z Demolition Crew 2 notując wynik 9/8. Magnum 44 ma do rozegrania mecze z Bloodpunch oraz z Oclan i z wynikiem 7/8 zajmują miejsce tuż za CD. Najgorzej wygląda pozycja Demolition Crew 2 które dopiero co zaczęło grać i na razie notuje wynik 0/6. Może być ciężko z awansem do PO. W div 3 gra Machinery które radzi sobie całkiem nieźle (wynik 10/4) ale ma jeszcze mecze z Fallen Angels i TPA. Z awansem do PO nie powinno być problemów, tak samo jak w przypadku M44 i CD.

Życzymy powodzenia w ostatnich dnia sezonu regularnego!

 

UPTADE: W związku z wieloma prośbami admini EQL przedłużyli czas rozgrywania sezonu regularnego do środy 17-go listopada włącznie.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Login

Partnerzy