Magnum 44 w ocenie Chmiela
Wpisany przez air   
środa, 08 grudnia 2010 14:17

Magnum 44 właśnie skończyło swój sezon. Oto parę słów od Chmiela.

 

qw.pl: Jak ocenisz miniony sezon w porównaniu do poprzedniego/poprzednich. Jak na Was wpłynęła kontrowersyjna decyzja adminów (przypomnijmy - odrzucenie Lanixa i Vegi)

Chmielu/Tommy: W poprzednim sezonie zaskoczyliśmy wszystkich wygrywając z Apocalipse 2000 2:0, to była jedyna przegrana gra tego klanu w eql 11. Tak naprawdę  od tamtego momentu większość z drużyn zaczęła zwracać uwagę na styl naszej gry. Trafiając na pozycję 6 w tabeli zakwalifikowaliśmy się do playoff w której to zmierzyliśmy się z najlepszym aktywnym klanem w Polsce - Demolition Crew przegrywając z nimi 2:0 (trzecia mapa to było WO – przyp. red.) co pokazało nam brak zgrania w Magnum44!

Przy zapisach na eql 12 postanowiliśmy stworzyć mocniejszy team biorąc do naszego sqładu thundera, joe i brv. Po zakończeniu zapisów na eql próbowaliśmy dodać do naszego teamu Vege i lania. Admini z eql po 3 dniach rozmowy stwierdzili ze dodanie 2 graczy którzy mogli wzmocnić nasz drużynę to było za wiele i tym samym chcieli nas awansować do div1. Oczywiście nie ma to jak podciąć skrzydła w div2.

Sezon potoczył się bardzo dobrze, powoli ale do przodu - zajęliśmy to samo miejsce co w poprzednim eql, staliśmy już pewnie w playoff.  Rozgrywki potoczyły się bardzo szybko: pierwszy mecz z SSC nie stanowił problemu: wygraliśmy 3:1 przeskakując o następne pole w tabeli. Potem przyszło nam stoczyć walkę z ChoseN (CSN) i przy samym starciu na pierwszej mapie już wiedzieliśmy że będzie ciężko wygrać. Po przegranej pierwszej mapie e1m2, bez zastanowienia wybraliśmy dm2 i po ciężkiej bitwie w ostatnich 5 minutach udało się odbić lokacje i tym samym przejąć władzę i wygraną. Dwie ostatnie mapy cmt1b i dm3 oddaliśmy zbyt łatwo - za dużo błędów logicznych.

qw.pl: Oceń każdego zawodnika w teamie (również siebie), jego mocne/słabe strony, co wnosi do teamu a co musi poprawić itp.

Chmielu/Tommy: Ok, to lecimy.

Myca - to od niego powinienem zacząć na samym początku, założyciel klanu magnum44. Wykazuje się pełnym zaangażowaniem w tym co planuje zrobić. Stanowi spore zagrożenie i wsparcie dla naszej drużyny, a jego największy plus to że zawsze jest dostępny pod telefonem.

Samon - Nasz CL, to jemu zawdzięczamy wszystkie spotkania z innymi klanami, oczywiście te wygrane i przegrane. Osoba która potrafi działać w pojedynkę ale także w grupie to wszystko zależy od dnia i samopoczucia Sammi’ego. Jego jedyny minus to że jest niedostępny w weekendy.

Qs - osoba jedyna która potrafi podkręcić rl i zadziwić nie jednego gracza wykazując się niezwykłą agresja i manualnością, jedyne co musi poprawić to zainwestować w lepsze łącze.

Thunder - o nim ciężko cokolwiek powiedzieć - jak to sam kiedyś powiedział, grać 4on4 nie potrafi ale jego sukcesy w 4on4 były widoczne. Za często oddaje broń ale to już jest rysa na szkle, stworzona przez granie end’ów.

Joe - nasz as z rękawa który działa w pojedynkę i wykazuje się niezłymi umiejętnościami, chociaż mając na sobie wszystko lubi wejść pod telefraga.

Brv - to tak naprawdę od niego można się uczyć działać w pojedynkę jak i w grupie, jego quadruny zadziwiają oczywiście quadbored’ami.

Chmielu - tu będzie problem, jedyna żołnierz który wszystko potrafi! - koledzy z drużyny sami mnie ocenią. A oto słowa QS, Sammy oceniał mnie w innym wywiadzie.

QS: Tommy/Chmielu -> najbardziej "latajacy" gracz qw jakiego znam. Potrafi przeprowadzić indywidualna akcje  i odbić mapę w kluczowym momencie jak i walnąć boreda z Q (przyp. red - chyba jak każdy z polskiej sceny qw), kluczowy zawodnik w naszym teamie.
+ skill
+ ogarnia TP
+ zajebisty charakter
+ b.dobry aim i movement

+ wnosi młodą krew do teamu i nowy poziom gry
- narcyz kurwa :)
- ma problemy z timingiem (ostatnio widać małą poprawę)

re: Tommy/chmielu: dziękuję, pewnie nie każdy tak myśli.

A gdzie Myca? :E - przyp. red

qw.pl: Czego się nauczyliście w tym sezonie, a co zawiodło?

Chmielu/Tommy : W tym sezonie nie potrafiliśmy się zgrać żeby poćwiczyć przed zbliżającymi się  meczem, za mało zgrania mobilizacji do dalszego działania, zwiódł jedynie czas którego jest tak wciąż mało…

qw.pl: Jak oceniasz mapy kenya w obecnym sezonie?

Chmielu/Tommy : Kocham słyszeć to słowo „kenya”, jedynie z czym mi się kojarzy to państwo we wschodnie Afryce. Ale przejdźmy do pytania: w tym sezonie mogliśmy się spotkać ma mapach takich jak CMT1B, CMT4, obie mapki są świetne do gry! Ich konstrukcja jest idealnie wykonana dając nam nowe możliwości do poprawienia aim’a. Łatwo zauważyć ze gracze div1 div2 nie strzelają po ścianach!

qw.pl: Wasze najlepsze i najgorsze mecze w tym sezonie?

Chmielu/Tommy : Najlepszy a zarazem najgorszy mecz był z CSN, teraz to zostaje nam oczekiwać  na kolejny nadchodzący eql.

qw.pl: Czego Wam potrzeba by dołączyć do najlepszych teamów w div 2?

Chmielu/Tommy : Patrząc na naszą drużynę można powiedzieć ze już jesteśmy wygrani i najlepsi.

qw.pl: Ocena sezonu w skali 1-6?

Chmielu/Tommy : 4 - w magnum 44 drzemie siła !

qw.pl: Słyszałem że na następny EQL szykujecie mocną pakę. Czy po dołączeniu do składu Lanixa i Vegi bylibyście gotowi podjąć wyzwanie o nazwie div1?

Chmielu/Tommy : To pytanie pozostawię bez odpowiedzi ale powrócimy do tego pytania w najbliższym czasie, na pewno przygotujemy niezła niespodziankę w przyszłym eql.

qw.pl: Kto wygra EQL? Czyja gra wywarła na Tobie największe wrażenie w obecnym EQL?

Chmielu/Tommy : Od początku eql nie byłem zainteresowany innymi składami więcej czasu poświęcałem naszej grze. Pozdrawiam Tommy.

VENI, VIDI, VICI

qw.pl: Dzięki Chmielu i powodzenia!

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Login

Partnerzy