Wielki Finał EQL 12 wygrany przez tVs - UPDATE
Wpisany przez air   
sobota, 11 grudnia 2010 08:54

Już dziś, w sobotę 11-go grudnia o godzinie 18.00 CET, wielki finał EQL 12!


 

W finale zagrają dwa najbardziej utytułowane klany w historii QuakeWorld.

 

Slackers vs the Viper Squad - Saturday, 18:00CET

 

Slackersi to zdecydowanie klan z największą liczbą tytułów na koncie, wystarczy tylko wymienić 2 x Smackdown, 4 x NQR, 3 x EQL oraz ostatnio 3-cie zwycięstwo na  QHLAN.

the Viper Squad to z kolei team który zdominował QW na lata. Wygrywał 4 ostatnie EQL-e z rzędu nie przegrywając nawet jednego meczu!

the Viper Squad z niecierpliwością oczekuje tego finału - w końcu ich dwa ostatnie spotkania ze Slackersami kończyły się klęską (QHLan i mecz grupowy w tym EQL). W półfinałach jednak pokazali że ich forma rośnie (stosunkowo łatwe zwycięstwo z Fusion) podczas gdy Slackersi musieli się bardzo męczyć z klanem  SuddenDeath.


Finał będzie komentowany przez Jehar'a i ddk.

 

UPDATE: W finale odbyło się jednak bez niespodzianki. Już pierwsza mapa pokazała że chwile słabości tVs ma już za sobą. Ogromna przewaga na dm3 musiała im dodać dodatkowej otuchy przed kolejnymi mapami. Cmt1b również poszło po myśli Finów. Slackersi odgryźli się na dm2 dzięki świetnej grze Striker'a (koleś podobno gra na laptopie z 60 hz!!!) i Murdock'a. To jednak było za mało i tVs zamknęli finał na cmt4.

Finowie przez ostatni tydzień rozegrali w końcu sporo poważnych praców co pozwoliło im na powrót do formy. Slackersi ku uciesze tVs swój szczyt formy uzyskali na QHLanie i nie byłi w stanie tak naprawdę zagrozić Finom. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie po EQL - plotki głoszą że może dojść do rozwiązania tVs (Xantom podobno odchodzi na 100%)

Oto raport z meczu.

Demka

 

W meczu o 3 miejsce Fusion po bardzo wyrównanych meczach pokonało SuddenDeath w stosunku 3-1.

Raport z meczu.

 

Stream | QuakeTV | Mumble | nQuake | EQL

 
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Login

Partnerzy