Zowie atakuje pro graczy
Wpisany przez air   
czwartek, 17 lutego 2011 13:43

Emil „HeatoN” Christensen to jeden z najsłynniejszych graczy CS-a na świecie. Na każdym kroku wykorzystuje swój wizerunek gwiazdy esportu do udziału w różnych projektach. Tym razem sygnuje on nową serie myszek EC wyprodukowaną przez ZOWIE GEAR. Firma pracowała nad nimi przez ostatnie 12 miesięcy, a Christensen pomagał przez ten czas swoim długoletnim doświadczeniem.

 

W mojej 10 letniej karierze profesjonalnego gracza, każdego dnia chciałem współtworzyć idealną myszkę przeznaczoną do celów esportowych. Jako rywalizujący zawodnik, muszisz polegać na swoim sprzęcie działającym przez cały czas. Myszka jest prawdopodobnie dla gracza najważniejszym narzędziem, więc bardzo istotne jest, żeby jej zaufać. Skupiliśmy się na precyzji, stabilności, trwałości oraz komforcie. Żadnych wymówek. To zależy teraz od Ciebie! - tak wypowiedział się HeatoN o nowej serii produktów ZOWIE GEAR.

ZOWIE stworzyło dwie myszki EC1 oraz EC2. Jedna od drugiej różni się gabarytami. EC1 jest większa, a EC2, która przeznaczona jest dla mniejszych dłoni, jest o 5% mniejsza. Producent podczas badań nad idealną technologią sensora odrzucił laser, który określił jako niedoskonały dla graczy. Dlatego w myszkach użyto sensora optycznego, uznanego przez firmę za najlepszy w tej chwili.

Poza świetnym sensorem producent podaje również kilka innych zalet EC. Ergonomiczny kształt pod prawą rękę to już podstawa w większości tego typu myszek. Do tego dochodzi jeszcze prędkość odświeżania portu USB, ustawiona standardowo na 1000Hz, usprawniona rolka, która według przewidywań ma wytrzymać 5 lat normalnego użytkowania, ale ZG uważa, że jest niezniszczalna oraz szybka zmiana DPI na produkcie, a dokładnie pod nim, co usuwa możliwość przypadkowego przełączenia tej opcji podczas rozgrywki.

Regulacja DPI znajduje się pod myszką

Seria myszek EC jest bardzo łatwa w konfiguracji. Firma postawiła przede wszystkim na prostotę w myśl zasady - podłącz i graj. Zarówno EC1, jak i EC2 można kupić w dwóch wersjach - w kolorze czarnym, powierzchnia myszki pokryta jest gumą oraz w białym, o popularnej śliskiej powierzchni, która zapobiega poceniu się dłoni.

Specyfikacja:

Liczba klatek na sekunde: 6500

DPI: 500/1000/2000

Maksymalne przyśpieszenie: 15G

Złącze: USB

Odświeżanie USB: 1000Hz

Przyciski: 5

Rozmiary:

EC1: 128x43x62~70 mm

EC2: 120x40x58~65 mm

Cena: ok. 160 PLN

 

źródło: esports.pl

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Login

Partnerzy