Slackers wygrywają EQL13
Wpisany przez air   
czwartek, 28 kwietnia 2011 10:12

We wczorajszym dniu EQL musiał rywalizować z półfinałami CL - odbyły się dwa finały EQL. W jednym obyło się bez niespodzianki, w drugim chyba jednak stało się coś co już można takową nazwać.

W finale div1 mieliśmy powtórkę z pierwszego wydania EQL:Pro - podczas absencji tVs naprzeciw siebie stanęły klany Slackers i SuddenDeath. Slackersi w stałym składzie: ParadokS, Striker, Zero i Murdock; SD również wystawiło silną ekipę, czyli Bps, Reppie, Razor i Mawe.

Przed meczem przewidywano że jedyną mapą jaką SD może "urwać" jest e1m2. Wielką jednak niespodzianką była porażka SR na dm2 czyli na mapie na której chyba nawet tVs w najsilniejszym składzie nie dałoby im rady. Na usprawiedliwienie SR należy dodać, że Zero grał z zawyżonym pingiem i wielokrotnie musiał dać "disconnect" (gra 3/4 to jednak różnica). Wszyscy chyba zwietrzyli niespodziankę po dm2 ale następne mapy wybitnie pokazały że to tylko wypadek przy pracy. Miejmy nadzieję że w przyszłym sezonie tVs wrócą na scenę (są na to duże szanse) i rzucą prawdziwe wyzwanie Slackersom.

Wyniki i komentarze

W finale pocieszenia  Fusion pokonało  cmf 2-0 (wcześniej uzgodniono że zagrają bo3)

Wyniki i komentarze

W div2 doszło do wcześniej przewidywanego finału: Koff(lastenharha) vs BLT. Potrzebny był decider na dm2 - ciekawe czy ktoś po pierwszym dm2 dawał BLT jakieś szanse? :) Warto zobaczyć ten mecz bo stał na wysokim poziomie i trzymał w napięciu do końca.

Wyniki i komentarze

W finale div3 machinery zagra z InaBlaze.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Login

Partnerzy