Logitech G400 - nastepca legendy?
Wpisany przez air   
sobota, 11 czerwca 2011 11:10

 

Firma Logitech, jeden ze światowych liderów produkcji urządzeń peryferyjnych zarówno do desktopów, jak i laptopów, zaprezentowała właśnie nową myszkę dla graczy.. Optyczny gryzoń o nazwie G400 to następca niezwykle popularnej myszki MX518.

 


Przed G400 trudne zadanie, gdyż musi poradzić sobie ze spuścizną MX518 - najlepiej sprzedającej się gamingowej myszy w historii firmy. Dlatego właśnie projektanci Logitecha nie dokonali rewolucji ani w stylistyce, ani w konstrukcji myszy, a zaimplementowane przez nich zmiany mają głównie charakter kosmetyczny.

 

G400 ma jedynie lekko zmieniony design w stosunku do poprzednika - mysz daje graczom możliwość dostosowania poziomu DPI (dostępne poziomy DPI to 400, 800, 1800 i 3600). Poprawione zostało także tempo raportów USB. Częstotliwość raportowania wzrosła ze 125  do 1000, dzięki czemu pomiędzy ruchem myszki a kursora na ekranie nie ma żadnych opóźnień. Zmienił się też kabel USB – teraz jest cieńszy i 25% lżejszy. Myszka posiada 8 programowalnych przycisków, które są w stanie przetrwać 10 milionów kliknięć oraz pełną kompatybilność z gamingowym oprogramowaniem standardowo dołączanym choćby do klawiatur G-Series.

Nowa mysz Logitech pokryta została powłoką z politetrafluoroetylenu (czyli popularnego teflonu), która to stanowi przede wszystkim skuteczną barierę antypoślizgową. Do każdego komputera mysz podłączymy za pośrednictwem złącza USB.

Logitech G400 do amerykańskiej sprzedaży trafi 19 czerwca i będzie kosztować 50$. Na europejską premierę zgrabnego gryzonia elektronicznego będzie trzeba poczekać do połowy lipca.

źródła: Logitech, TechConnect Magazine

 
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Login

Partnerzy