Ignition #4 - rookie tournament
Wpisany przez air   
wtorek, 25 października 2011 20:21

 

Czas na kolejną edycję słynnego turnieju dla nowych w światku QuakeWorld. Czwarta edycja Ignition startuje!

Celem Ignition jest wprowadzenie "świeżej krwi" do naszej gry, zaznajomienie nowicjuszy z mechaniką gry oraz popularyzacja gry samej w sobie.

 

 

Turniej odbywa się w formule 1/1 w systemie double elimination. Gra się do dwóch wygranych na mapach Aerowalk, ZTNDM3, VDM3V3, Hate i Skull. Turniej odbędzie się w terminie 7-my listopad - 20-ty grudzień i opierać będzie się na obopólnym ustalaniu terminów meczów - nie będzie więc odgórnie narzuconego dnia i godziny.

Aby zacząć grać w QuakeWorld musisz tylko ściągnąć nQuake który zawiera wszystko co potrzebujesz aby wziąć udział w Ignition. Wersja ta opiera się shareware'owej wersji Quake i zawiera wszystkie episode maps oraz custom maps. Nie posiada jednak map dm (dm1-6) które znajdują się w pak1.pak (wrzucamy do folderu Quake/ID1). Do turnieju mogą zapisywać się tylko "rookie", także każdy gracz z dłuższym stażem nie zostanie dopuszczony.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się - QuakeWorld to gra która jest niezwykle szybka, ekscytująca i dostarcza niesamowitych emocji oraz daje wielką satysfakcję jeśli tylko wytrzyma się pierwszą, nieuniknioną porcję "rejpu" :).

Zapisz się teraz!

 
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Login

Partnerzy