Turniej QW z nagrodami pieniężnymi ?
Wpisany przez szybkiLOPEZ   
piątek, 24 lutego 2012 11:24

Wczorajszego popołudnia ukazała się dość ciekawa i w sumie trochę kontrowersyjna informacja na temat, uwaga, uwaga : turnieju Quake World z nagrodami pieniężnymi ! Zalon poinformował, że otrzymał email'a w którym to niejaki zingao oferuję serię comiesięcznych turnieji z wspomnianymi nagrodami pieniężnymi. Czyż to nie jest to o czym marzył każdy z Nas ? Nie od dziś wiadomo, że pieniądze mają ogromną moc przyciągania, być może będzie tak, że i tym razem przyciągnął nie tylko starych wyjadaczy na serwery ale i również młodą, świeżą krew. Miejmy nadzieję, że to nie puste słowa !

 

Oto oświadczenie które napisał  zingao (treść email'a) :

 

Pozdrowienia Quake'owcy !


Nazywam się Andreas, znany również jako  zingao . W ciągu najbliższych kilku tygodni, ukażą się 3 zapowiedzi dotyczące turniejów organizowanych przezemnie. Turnieje będą grane na Europejskich serwerach, ale oczywiście gracze spoza Europy są mile widziani.

Turnieje odbywać się będą w regularnych odstępach miesięcznych, oczywiście z pulą nagród pieniężnych. Od razu chcę oświadczyć, że wykładam czystą gotówkę, bez jakiegokolwiek sprzętu komputerowego itp. Mam nadzieję, że turnieje sprawią, że do gry wrócą starzy wyjadacze oraz, że obecnie grający bardziej przyłożą się do gry – co sprawi, że scena stanie się bardziej aktywna niż kiedykolwiek.

Jeżeli wynikiem turnieju będzie 2 nowych graczy lub 5 nowych osób będzie przyglądać się stream'owi po raz pierwszy to uznam turnieje za udane i będę usatysfakcjonowany.


Dlaczego ja to robię?

Uwielbiam tę grę, ma ona wszystko, co potrzebne - pomocnych ludzi, niesamowitą społeczność, itp. Nadszedł czas, aby podnieść swoje rocketlaunchery ponownie!


Czego wymagam od sceny ?

Nawet jeśli wiesz, że i tak nie wygrasz turnieju - zapisz się ! Niech każdy się dowie, jacy jesteśmy silni. Niech każdy ogląda Nasz stream, czatuje na czacie i słucha niesamowitego komentatora podczas gry !

I oczywiście najważniejsze – niech o nas mówią i piszą ! Pomóż mi pomóc !


Jeśli masz jakieś sugestie - wystarczy znaleźć mnie na QuakeNET każdy jest mile widziany!

IRC: # Hoh - Hymn of Hope (Quakenet)

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Login

Partnerzy